| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Pisicuta mea face scaun moale! Dar nu cu sange sau alt ceva. Nici nu prezinta semne de boala! Maine o sa merg cu ea la veterinar, dar pana atunci, vreau sa aflu parerea voastra! Ce credeti ca are? Stiti vreo pastiluta sau ceva pentru asa ceva! Ofer funda! P. S face scaun moale de o saptamana!

Răspuns Câştigător
| HelloKitty88 a răspuns:

E posibil,cum a zis claudiu sa aiba viermisiori,dar poate fi si diaree...din cate am auzit de pe animal planet si diferite articole de pe net, puii de pisica pot muri din cauza aceasta, asa ca du-o cat mai repede la veterinar. Sper sa se faca bine, si eu am o pisica si nu i-as dori asta niciodata.Succes!

2 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Dupa mine cred ca are viermisori asa cred...

| Denysika a răspuns:

Cel mai bine du`o la veterinar. sfatul meu. nu te lua dupa ce spun nespecialistii. funda? happy