| AndreiAnde a întrebat:

Porcusorii de Guineea fac galagie noaptea? Adica poti sa dormi in camera cu el fara se te trezeasca (fara sa roada cusca, sa scoata sunete, etc)?

Răspuns Câştigător
| xStefiy a răspuns:

Eu am unu si nu face galagie. am si grati la cusca, doar ca bea apa din cand in cand dar in rest doarme. Funda? happy

3 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Depinde de doua cusca pe are o au....de preferat trebuie una fara gratii, bine inteles depinde si de procusor, dar in general nu prea face galagie.

| AndreiAnde explică (pentru AnaMaryadragutaa):

Deci in timpul nopti dorm si nu fac galagie? Nu sunt anumale nocturne, asa-i?

| AnaMaryadragutaa a răspuns (pentru AndreiAnde):

In general nu. Ai mei nu faceau. :-)