| 123456_6496 a întrebat:

Pot sa ma fac member pe club penguin fara sa platesc?

6 răspunsuri:
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Din pacate nucrying...si joc club penguinhappy... daca ma vezi baga in lista ralf17 5big grin

| andreeaaa1 a răspuns:

Nu

| raliu98 a răspuns:

Hey! si eu joc club penguin de 3 ani si am cautat orce metoda pentru a fi member dar n'am gasit si cred ca e imposibil sa fi fara sa platesti.mult noroc si cu celelalte raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dou cont de club penguin member pentru acont member de pandana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont membru de club penguin pentru membru de pandana adresa mea de mess este idorianstefan@yahoo.com

| Fl4sh3rON a răspuns:

Uite e un fel de CP dar se numeste iCP si esti member dar trebuie sa iti faci alt cont, uite un link: http://icpv3.com/download/ de aici poti sa il downloadezi dar sa iti faci alt cont!