| Nutella123456789 a întrebat:

Puricii la caini rezista si la temperatura asta? Eu am 4 caini care se cam scarpina desi am incercat cu o gramada de solutii si unul din ei mai si intra prin bucatarie.Imi e frica sa nu sara si pe mine vreun purice pentru ca stiu ca se scapa foarte greu de ei.

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Buna Anda!

Pai sa stii ca puricii in orice parte a anului sunt prezenti. Intr-adevar iarna au o mai mare raspandire. Iarna se ascund in blanita animalelor caci acolo este cald si bine, si este normal sa tinda sa intre in casa, unde numai bine au de toatelaughing Incearca sa-ti dai cainii cu esenta de eucalipt sau cu usturoi smug