| Izumi99 a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie pana maine niste activitati faine extracurriculare?

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

As putea sa-ti propun un astfel de sport:
O activitate de gen turistic sau cel putin legat de jocuri de padure...
Pregatiti cu clasa o excursie in padure si acolo sa faceti niste jocuri si ceva de genu...
Su ati putea sa prezentati la toata scoala citeva momente de la lectiile voastre...De exemplu:inscenati un moment mai hazliu de la lectia de istorie, altul de la lectia de biologie, altul de la sport si vei vedea ca toti vor ride nu de ceea ce faceti ci din cauza momentelor hazlii

Altceva nu-mi vine in cap... Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns: