| InterestingPlace a întrebat:

Sa imi iau catel sau pisica? Voi ce spuneti? Care e mai costisitor, care e mai jucaus. Fundaa! :*

Răspuns Câştigător
| oCocktail a răspuns:

Eu totusi as spune sa iti iei catel deoarece este foarte jucaus, si nu este chiar costisitor la bani. Trebuie in fiecare luna sa il duci la vaccin (dar nu neaparat) si costa mai putin de 50 de lei. Scapi foarte ieftin. Iar daca stai la curte e si mai bine, nu trebuie sa il scoti in fiecare zi la plimbare ca sa isi faca nevoile. Pisicile sunt mai fitoase. Le place doar sa stea chatterbox. Dar totusi e alegerea tawinking!

4 răspunsuri:
| DerpyXD a răspuns:

Catel!

| debarba a răspuns:

Depinde ce intelegi prin costisitor, te referi strict la bani? Cu pisica nu iesi afara sa isi faca nevoile pe cand un caine il vei scoate dim la pranz si seara numai pentru a nu face in casa. La faza cu "care este mai jucaus" depinde de personalitatea fiecaruia care depinde de tine ca stapan cum ii formezi acea personalitate.
Eu am caine si ma trezesc dim la 6:30 pe urma se mai gaseste cineva din familie care sa il duca afara intre 13:00 - >16:00 iar seara il mai scot afara. dupa 21:00. Vecina are 2 pisici care stau toata ziua pe calorifer. alegerea e a ta.

| Antonia1234 a răspuns:

Catelwinking

| mihaela520 a răspuns:

Eu am catel si este foarte jucaus si istet.Intelege orice ii spun, danseaza pe diferite melodii doar ca este extrem de invidios, adica daca cineva ma atinge incepe sa latre sau chiar sa muste acea persoana, trebuie sa il iubim doar pe el. ps:este de rasa si-tzu!