| chocolatedream a întrebat:

Sal, am 12 ani si am o femela de canecorso de 3 ani. vreau un caine mai mic cu care sa ma joc dar pe care sal tin tot afara si sa se inteleaga cu cane corso cat de cat. Mam gandit la un pui de samoyede sau de boxer, voi ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Ia`ti ce vrei tu, dar da`mi mie cainele tau :x! La inceput n`am stiut ce rasa-i aia " canecorso " dar dupa ce am cautat de google :x e superb! Nu stiu de ce vrei altul :|. Dar. daca vrei, eu zic sa-ti iei unu` d`asta : http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ "cavalier king charles spaniel" :x ii adorabil :D.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

De ce nu`ti iei tot un cane corso dar sa fie mascul?
Ce zici cred ca se vor intelege mai bine decat iti inchipui tu!
fundita?>

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Eu zic sa-ti iei tot un canecorso dar masculwinking

| SmileToMe a răspuns:

Un labrador retriever sau un boarder collie