| popescudorinel a întrebat:

Sal..am 2 nimfe si au trecut deja 25 de zile de cand a dat primul ou...si nu a eclozat nici unul.ce se intampla?

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Depinde.Eu stiam ca poate dura si pana la 30 si ceva de zile dar nu-ti pierde speranta decat dupa si mai sunt si sansele ca nu toate sa fie fertile.Dar nu e cazul! Succes!

| StayChill a răspuns:

Pai durata de clocire este de 18-21 zile, asa ca s-ar putea sa fie... cam... o:-) Sorry, my little friend. Oricum, nu sunt sigura, asa ca nu te ingrijora. Intreaba mai bine un veterinar.

| popescudorinel explică (pentru StayChill):

Esti sigura...astazi mi„a eclozat un ou happy