| KidOoNh a întrebat:

Sal am Gta San Andreas Old skhool si ma duc in aeroport si acolo is mai multe avioane dar toate is inchise cum pot sa le deschid FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu le poti deschide, acele avioane sunt doar de forma.

3 răspunsuri:
| HyuLa a răspuns:

Eu nu joc GTA dar poate ar merge dupa urmatori pasi apesi ori ctrl sau dai restart la calculator desi daca nici astea nu merg il instalezi iar big grin Sper sa mearga!laughing

| rRAzvANn a răspuns:

La cele mai mare iti trebuie un camion deala cu trailer sa te poti urca sus si sa apesi F si voila esti in avion

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu se poate trebuie sa ai coduri cu avioane speciale: rocketman
. etc funta