| 2AN7 a întrebat:

i-am dat lapte catelului meu potrivit de rece. si acum ii ghiortaie matele. cam dupa 4 5 6 ore asa. sad se zice ca de la latpe rece il doare burta si moare. oare asa e? crying

7 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Ai băut lapte rece şi ai murit? Tot stomac are şi el.

| 2AN7 explică:

Si da, pana atunci i-am mai dat de mancare de vreo 3 4 ori rolling on the floor

| Naяutσ a răspuns (pentru 2AN7):

Saracu catel, lasa-l sa doarma nu moare laughing

| 2AN7 explică (pentru Naяutσ):

laughing ma bucur ca ma mai inveselesc unii.

| pufipuf a răspuns:

O sa ii treacawinking
Mi.e mi se intampla asta in fiecare zi si inca traiesc laughing
Serios, cainele n, are nimic, e normal happy
P.s. : cand max era mic ( cainele meu bullmastiff de 60 de kg,) ii dadeam lapte de la frigider uneori si n.a patit nimic happy
Keep calm.

| PetruRaileanu a răspuns:

Nu e corect
pur si simplu are balonari la stomac
sau cumpara de la farmacie un fel de pastile
acolo iti vor spune de care
sau asteapta ceva timp

| Naяutσ a răspuns (pentru PetruRaileanu):

Ehm, mai cumperi pastile!? N-auzi ca l-o indopat cu lapte si mancare? laughing
Supravietueste el!