| xDidi a întrebat:

. Sal TPU ~ Am varicela. Acum 3 luni mi-am luat un hamster si doarme cu mine in camera. Poate sa ia si el? VA ROG raspundeti cat mai repede. e URGENT!

3 răspunsuri:
| MihaEllla16 a răspuns:

Da, poate sa doarma in camera cu tine, Dar incearca sa nu il atingi. De luat "boala"nu o poate lua, dar pentru orice eventualitate nu pune mana pe el pana iti trece. Insanatosire Grabnica :*

| xCherri a răspuns:

Nuu! Dar tu poti sa iei vreo boala de la elbig grin

| maria1998 a răspuns:

Sincer da poate sa ia boli...Hamsterii si porcusorii de guineea sunt foarte sensibili si este bine atunci cand esti bolnav sa nu stai langaa iei si sa nu pui mana pe ei doarece cum am mai spus sunt foarte sensibili. Sper ca te-am ajutatlove struck... Fundaaaaa?:X>big grin