| bitek a întrebat:

imi doresc mult sa lucrez in lem! as dori sa pot face multe chestii stil tablou sau ornamente ceva numai din lemn! chiar as dori sa fac chestii ornamente din pal! intrebarea mea este! va rog sa-mi dati si mie site uri ceva cu imagini sau instructiuni cu m-as putea apuca de ceva! vreau sa-mi fac ceva facut de mana mea pentru propria casa! dau FUNDA CU DRAG

1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Trebuie sa discuti cu un sculptor, sa te invete sau macar sa pui mana pe niste dalte de sculptura si sa incerci singur ceva. Cauta pe net.

Pentru inceput poti incerca si cu plastilina.