| serj1012 a întrebat:

Sal TPU, (raspuns URGENT). de curand (de duminica) mi-am luat un perus (femela) si are narile un pic "zbarcite" si mi-e frica sa nu fi ceva grav. Cine ma ajuta dau si funda si vot si lyke pe facebook (cine are) dau ce vreti numsa ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, si daca vrei instructiuni de cresterea si ingrijirea perusului cauta pe google.
La fel pe google gasesti toate bolile perusului, un mic efort la search si gasesti!

Funda te rog!

4 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

E normal. Si al meu avea asa. E mai putin dezvoltat.

| serj1012 explică (pentru Ideea):

Da mai dar e aproape de 2 ori mai mare decat cerlalal. poate e prea batran
sau... ce trebuie sa ii dau sa fie mai bine "dezvoltat"?

| Mihaivassi123 a răspuns:

Asa e High

| HighFlyingBirds a răspuns:

Nu e nicio problema, si eu am avut perus. Atunci cand sunt mici nasul nu e asa de solid si dezvoltat.