| FlippyFlippy a întrebat:

vreau sa-mi iau un animalut de casa dar sa nu faca mare mizerie ca sa-i convina la mama dar nu peste ca deja am!

Răspuns Câştigător
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Salut fan 2NE1 big grin! Un papagal, un pestisor, un hamster, un porcusor de guineea sau poate o chinchila...eu cred ca nu fac mare mizerie si oricine indrageste aceste animale. Sunt mici dragute si isi fac nevoile la locul lor, nu prin toata casabig grin.

3 răspunsuri:
| BlueDog a răspuns:

Un hamster, un porcusor de guinea, un alt peste, un catel mai mic si cu blana scurta, un iepure, sunt mai multe posibilitati. Doar mergi intr-un petshop si vezi ce iti recomanda vanzatoarea.

| Mytzyy95 a răspuns:

O broscuta testoasa.un papagal sau un hamster, eu am deja 2 broscute testoase da trebuie sa le schimbi apa foarte des laughing

| Vally13 a răspuns:

Iti poti lua o Chinchilla e foarte draguta si nici nu prea face mizeriewinkingfunda?big grin