| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Sal, vreau sa-mi iau un catelus ce imi recomanda-ti? de talie mica dar nu prea vreau bichon de niciun fel si nici nu numai westie ca ala din poza mea

9 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Beagle.Eu m-am atasat ff mult de rasa asta si mama mea.Cand am fost intr-o zi la Pet-Shop am vazut un Beagle care se urca pe cusca cu labutele din fata, si l-am luat, chiar daca era destul de scump.Acm e la mine a implinit 1 an sh il cheama Sparky.
Sunt f draguti cu ceilalti caini din jur, si buni companioni ai copiilor.
Dar daca mai ai un Westie, as zice sa-ti iei tot un Westie de sex opuswinking

| ViseColoratee a răspuns:

Yorkshire terrier toy :x dar aceia cu parul scurt;)

Cei mai jucausi:x, frumosi:x, dragalasi:x, mici :)) catelusi din lumee:x

Uite niste poze si informatii despre ei :-*

http://www.caini-pisici.ro/rasa-caini/Yorkshire_Terrier_048.html

Poze: http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Larisa211 a răspuns:

Ia-ti un:
1.Beagle
2. Bulldog Francez.
3.Shi-Tzu
4.Toy-Terrier
5.Sheltie
Ii pot lua de la cania Kris, e cea mai buna canisa din tara, GARANTAT!

| EuElyEla99 a răspuns:

Un chihuahua cu parul scurt este minunat. am si eu unul. este si foarte amuzant si foarte jucaus. iti recomand unul.

| Chriistiinex a răspuns:

Buna eu iti recomand shih-tzu este foarte frumos si foarte prietenos uite aici o poza http://www.google.ro/......tp?/imgres

| GuessWhoIAm a răspuns:

Eu am avut un chiwawa mic si alb... si mult succes la fete cu ellaughing).

| Ada46 a răspuns:

Yorkshire terrier,pekingese imperial,shih tzu,lhassa apsopinchser pitic,schnautzer pitic,caniche pitic,cavalier king charles spaniel,pug carlino mops,bulldog francez,spitz japonez,teckel,chihuahua,pomeranian(acestia is mai recomandati pentru interior deoarece sunt doar caine de companie), basset houd, jack russel terrier(acestia sunt mici dar laa mai mult par si sunt si caine de vanatoare).eu mi-as lua un westie sau yorkshire terriewinking.

| Angel29 a răspuns:

Ce zici de pechinezhappy?

| dragutza223 a răspuns:

Salut.Ce zici de yorksaier (nu stiu cum se scrie ) tongue eu am bhishon si sunt foarte draguti.