| XcCrSsX a întrebat:

Sall ce rasa de caine sa aleg (stau la casa).Fara rase gen pitbull,Rottwailer sau alte rase agresive. Vreau ceva gen Husky ceva de talie mare dar in aceelasi timp sa nu fie rau,dar nici fricos, sa fie la mijloc.Multumesc anticipat.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ushhher a răspuns:

Uite...fix asa mi-am dorit si eu un asa caine si mi-am cumparat un Akita American. Daca vrei detalii despre comportament si chestii, vorbim in privatwinking

| XcCrSsX explică (pentru Ushhher):

Ok am sa ma gandesc multumesc mult big grin

| XcCrSsX explică (pentru Ushhher):

Ok am sa ma gandesc

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pe acest site http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/selector poti sa cauti rasa de caine "ideala" in functie de greutate, inaltime, afectiune, protectie, ingrijire, etc.