| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! Era un fuilm aparut mi se pare ca in 2011 acum...era un film super-super horror! Care era acela?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ritualul.

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Super-horror? Sunt zeci de filme aparute in 2011 horror, acum nu stiu ce intelegi tu prin super-horror. Cauta-l si tu pe www.imdb.com

| solumaam a răspuns:

Pai era ala de care spui!
Tu ai citit intrebarea inainte sa o postezi?
De ce trebuie sa ne chinui pe noi sa intelegem ce ai vrut sa spui?

| LigiMe99 a răspuns:

Aaa... Cred ca Don't Be Afraid Of The Dark Uite-te la trailer sa vezi daca e ala... http://www.youtube.com/watch?v=mFE4lGvRt8E;)