| Florinel_6319 a întrebat:

Sall is km nou pe aicea va rog si eu daca stiti sa ma ajutatibig grin

M-am tot gandit la mai multe combinatii cu "DJs", "4DJs", "PLAY", "CD", etc dar nu am gasit nimic potrivit asa ca apelez la voi, poate gasim ceva care sa ne placa tuturor (a se citi majoritatea). Desi "..." a devenit destul de cunoscut, un "brand" mai mic, ramane un nume "ciudat".

2 răspunsuri:
| Maximus a răspuns:

Pana la urma ce ai vrut sa zici?! Nu are nici o logica! Combinatii la ce? "(a se citi majoritatea)."?! "DJs", "4DJs", "PLAY", "CD", astea ce vor sa insemne? Reformuleaza intr-un mod mai logic si poate vei gasi pe cineva "potrivit" care sa te ajute cu "..." desi devine "ciudat"!

| Florinel_6319 explică:

Sa fc un forum! si sa-mi dati niste idei de numebig grin