| Bossutz a întrebat:

Sall.Pe metin2, vr sa fac cal armat si am 3 oameni de 40 cu toate itemele +9, deci doar ei lupta.Trebuie sa merg neaparat cu ei? Ca poate nu ma incadrez in timp pana vin inapoi, pot sa raman langa grajdar si doar ei sa mearga?,

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu iti recomand sa mergi doar cu ei sa faci armarul. Eu cand l-am facut am chemat jucatori peste lvl 50. Daca nu gasesti 6 jucatori peste lvl 50 macar cauta de lvl 70+. Nu stiu ce prieteni ai in joc, dar daca nu ai prieteni multi si cu lvl mare e foarte greu sa faci armatul ca iti cer bani. Dupa ce ai strans grupul si nu mai vine nimeni le spui sa mearga in desert, in oaza iar cand ajung acolo toti sa te anunte. Intre timp tu stai in centru si astepti. Este foarte important ca tu sa nu te duci intai la grajdar ca pornesti misiunea si daca grupul tau nu este in oaza e cam greu sa ajunga acolo si sa o faca. Deci intai aduni jucatorii, si vezi si tu sa fie toti razboinici daca se poate si sa nu ai samani in grup. Samanii sunt buni sa dea buff si pot sa faca asta si daca nu sunt in grup cu tine. Sa nu bagi in grupul pentru armat nici ninja pe arc pentru ca oricat ar vrea ei nu fac treaba. Dupa ce i-ai adunat pe toti le spui sa mearga in desert iar tu ramai in map2 in centru, stai acolo si astepti sa ajunga ei in oaza. Cand a ajuns si ultimul in oaza mergi la grajdar si pornesti misiunea, apoi zici prin pm ca a inceput si ei sa inceapa sa omoare. Apoi mergi si tu in oaza la ei sa ii ajuti. Chiar daca ei au lvl mare si se descurca si fara tine e mai bine sa mergi si tu ca arati ca iti pasa si nu te foloeseti de ei. Mult succes.

| Toutui a răspuns:

Bună, păi nu trebuie să te duci neapărat cu iei, dar esti sigur că iti ajung 3 oameni? Bine poate că da. happy Eu am facut armatu eu lvl 38 cu inca cineva de 68 si inca cineva de 37 si am reusit si am fost si toti plecati... timp este destul doar sa prinzi loc gol si oameni de incredere! Baftă.