| anonim_4396 a întrebat:

Sall prieteni... mi-am cumparat un pui de pitbull si nu stiu ce nume sa-i dau. Va rog sa-mi dati si mie sugestii de nume nai potrivite rasei( nu PUFI sau AZOREL).

Răspuns Câştigător
| kissyou a răspuns:

Ralf sau Max

| PTMLucian a răspuns (pentru kissyou):

Mersi si eu vroiam sa-i pun Max dar eram in dubii..pana la urma Max ramane mersi pup

12 răspunsuri:
| Larisa211 a răspuns:

Break
Taiko
Furball
BlodyBoy
Scream
Myke
Stripe
Stone
Ripper
Bulck
Astea sunt cele mai dure pe care le stiu big grin

| angelBlack00 a răspuns:

Aron, Hero, Tiger, Frisco (inseamna liber), Brutus, Albert, Anzo

| VERSACE_7822 a răspuns:

Killer sau spikewinking

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Ai putea sa-i spui lupu, tarzan, kelvin, etc... pune ce nume vrei si iti place

| Acaikus a răspuns:

Pufi sau Azorel? La un Pitbul? rolling on the floor) Tare fazalaughing Ma rog eu cred ca ia-si zice Ralf sau Pit big grin

| S0nofS4tana a răspuns:

Pune-i si tu numele Wolf sau Hachi

| PTMLucian a răspuns:

In paranteza m-am referit la exemple de raspunsuri care sa nu le dati... uitati-va mai atent am scris '' nu PUFI sau AZOREL''

| Akeron a răspuns:

Dai numele BOBICA laughing

| shinestar03 a răspuns:

Http://www.pedigreedatabase.com/dog_names.html
Incearca asta. Are multe nume de catei:)

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Uite un site:http://www.pedigreedatabase.com/dog_names.html acolo sus sunt ABCDEFG...ETC iti poti acolo cu ce litera vrei sa inceapa