| El3MenT001 a întrebat:

Sall TPU
Am o intrebare:
Am 2 hamsteri baiat si fata amandoi de 1 an si ceva
Hamsterita a stat timp de 1 an singura si baiatul l-am luat de la un pet shop acum 3 luni.
Dar nu se inteleg femela tot il bate cand se apropie de ea si o miroase.
Cusca mica.
Pentru un hamster are rotita si suzeta.
Ce sa fac ca sa se imperecheze?

Răspuns Câştigător
| Frumusika180 a răspuns:

Mai lasa-i un timp si poate intr-o zi nu o se mai bata. Eu am doi papagali si a inceput nu se placeau deloc dar mai tarziu ei nu se mai bateau si stateau impreuna si se pupau kiss Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| ccaattaalliinn a răspuns:

Nu poti sa faci asta daca ei nu doresc! Astai viata! Nici tie nu ti-ar placea sa te cupleze cineva cu una care o urasti.
Funda te rog daca vrei