| ionuziuli a întrebat:

asi vr un tutorial si ce programe imi trebuie pentru a face un sait keylogger pentru metin pentru md.
Sait keylogger? adica un sait un sa puna copii numele utilizatorului, adresa de email, cati md vor si parola de la metin(as vrea parola sa o arate asa ****) si sa imi trimita pe emalul meu contul lor de metin.
Dau Funda,)

1 răspuns:
| tudoseiubitoareporcusorii a răspuns:

E suficent sa instalezi gameforge live apesi pe metin 2 si se va instala.atentie! dureaza mult. sper sa mearga