| andrutza2013 a întrebat:

Ce nume sa-i pun unei cateluse ciobanesc de bucovina? Azi am luat.o si nu stiu cum sa o numesc. Cel mai frumos nume primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RizeaFabian a răspuns:

Daca vrei sa surprinzi oamenii cu numele catelushei tale ii poti pune numele: Cersky sau Kamatkea...nume din astea asiatice....Cand o strigi o sa se intrebe numele ce zici tu acolo! Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Prietenul meu are o catelusa de Ciobanesc de Bucovina si o cheama Tisa. happy

| mona a răspuns:

Bella,Dolly

| Axys a răspuns:

Raisa
Bella

| piticelm a răspuns:

Cora

| Micsku_Adam_1994 a răspuns:

Buddy.