| Piersicutza01 a întrebat:

Ce rasa de caine va place cel mai mult :*:X?

18 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Labrador, shih-tsu si husky

| bibiiiy a răspuns:

Bichon friselove struck.eu am un baiatel in varsta de 2 luni si 1 saptamana si este foarte dragut! si destept

| push2gl a răspuns:

Husky

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Golden retriever si bischon:X:X.Tie?

| seby4music a răspuns:

Ador orice fel de cuţu.

| Castiel a răspuns:

Husky, ciobanesc german, cocker spaniel. Dar in general imi plac toti cainiibig grin

| alexandra2859 a răspuns:

1.husky,2.ciobanesc german si 3.ciobanesc caucazian.

| Felix2009 a răspuns:

1. Akita Inu - cainele considerat sfant de japonezi
2. Husky Siberian - rasa considerata monument al naturii in Alaska dupa cateva acte de eroism care au salvat multe vieti omenesti

| ColorBubbles a răspuns:

Yorkshire terrier

| ArinaWolf a răspuns:

Sper ca nu te superi daca fac un top al raselor mele preferatetongue :
1.Dog German
2.Labrador
3.Rottweiler
4.Maidanezii
5.Cam orice caine mare

| ionlarisa a răspuns:

Akita inu, malamut de alaska si husky siberian, dar sincer, imi plac toti cainii, chiar si maidanezii:*

| bichon1 a răspuns:

Bichon maltesse

| denisu2000 a răspuns:

Mie imi plac caini mari de genu:rotweiler,dog argentinian, ciobanesc german, husky

| andreutsa30eu a răspuns:

Labradorul love struck

| miqutsa02 a răspuns:

Chichuahua sunt foarte isteti si frumosiilove struck

| alex0smeianu a răspuns:

Chow-chow,bichon,hasky,rottwailer,golden revieer

| MihaelaCioscu a răspuns:

Ciobanesc german sau Huski pentru ca amandoi sunt blanos si foarte dreguti