| alexy2000 a întrebat:

.. Ce rase de caini va plac?

23 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Toate rasele de catelusi mari si mici sunt tare frumoase:X:X:X...dar preferati mei sunt Caini Lupi,Caini Ciobanesti,Bichoni, Caini pichinezi, si cateii Yorkie cam atatia imi plac mie dar si cele rase sunt tare dragute kiss

| Șttefania a răspuns:

Cocker Spaniel Forever!

| LaughOutLoud a răspuns:

Aproape toate

| baru a răspuns:

Sall. Dog german, si lup. Pa!

| adriangabor92 a răspuns:

Border Collie, Ciobanescul de Shetland

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Mie in mod special imi place Ceobanescul German, dar toti caini, toate rasele sunt speciale in felul lor unic.:X:X

| kaylla a răspuns:

Imi plac cainii de talie mare desi nu sunt potriviti pentru apartament. Favoritii mei sunt saint-bernard si ciobanestii caucazieni, dar imi place foarte mult si chow-chow!

| Nicole a răspuns:

Buna.
Akita si husky sunt preferatii mei. love struck
Pa, pa.

| TokyoGirl a răspuns:

Pitbul si teckel +toate1!

| andrea_2949 a răspuns:

Ciobanesc mioritic. Bichen bolgez.tie?

| sonia7026 a răspuns:

Pekinez imperial

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Orice e mic si pufos. laughinglove struck:O3

| alexy2000 explică:

Mie imi place ciobanescul german,de berna,rottweiler,cane corso, ciobanesc mioritic, bichon...mai multe

| selfie a răspuns:

Huskylove struck

| Edd_4925 a răspuns:

Cane Corso, Amstaff, Bulmastiff, Rottweiler...

| aalleexandra a răspuns:

Eu ador pichinezi dar din pacate tata mi-a luat un pitbulsad...tie ce rase iti plac?

| freehugs a răspuns:

Cainii lupi si rotweillerii

| prye a răspuns:

Bishon

| caty870 a răspuns:

Ciobanesc German big grin

| Maniax a răspuns:

Brac german cu par sarmos,san bernard,ciobanesc mioritic,de bucovina,jack rusell, komodor, jagd terrier

| creatzza_3788 a răspuns:

Pitbul.amstaf.pudle.pichinez.ciobanesc toate rasele

| ella_1035 a răspuns:

Ciobanesc german, chineze crested, chiuaua, boxer