| raul25raul a întrebat:

Ma chinui de mult sa gasesc un animal care sa nu faca asa de multa mizerie. M-am gandit la un porcusor de guineea. Dar mama mea nu este de acord deoarece miroase. Cum o pot convinge sa imi cumpere unul? Fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Iti poti lua un hamster. acestia nu miros, trebuie sa ii schimbi talasul la 2 saptamani. porcosorii de guineea miros, intr-adevar P.S. daca vrei, iti dau eu ghid de ingrijre happyhappywinking

5 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

N-are cum sa miroasa atata timp cat i schimbi la timp talasu si i pui destul de mult sa poata sa-si faca nevoile..asta e valabil pentru toate animalele.
Atat si la hamster care ti-l recomand sa-ti iei unul ca si eu am avut destui si sunt frumosii de preferat unul dala auriu, comun sau sirian si e mai bine sa iti iei de pui sa se obisnuiasca cu tinehappy
Crede-ma o sa-ti placa hamsterul.
Pm pentru mai multe detalii sau lasa-mi id-ul.

| raul25raul explică (pentru klau95):

Raul_bossu_for_you

si skype cristiano.raulos

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Crede-ma, si eu sunt in aceeasi situatie, cu o chinchilla... zice mama ca transmite vboli, ca a avut si ea prietena si ca s-a imbolnavit... blah blah blah

Răspuns utilizator avertizat
| alinakaly a răspuns:

Ia-ti o testoasa.