| deeajustinx a întrebat:

Salll; x
Imi voi cumpara un Yorkshire TOY, fetita.
Mi-ati putea spune cateva nume pentru ea? e o catelusa mica inteligenta si jucausa (dupa cum scrie pe site). Am nevoie de timp pentru a ma decide. Multumesc :X

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Ce zici de Candy, Lola, Princess, Barbie, Lady, Bijou, Jolie, Daisy, Annie, Kate, Tiara, Tasha, Molly, Chelsea... Sper ca iti plac

10 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Pai ...Dona, Ada, Meka, Jessy.
Daca imi mai aduc aminte, revin big grin

| Lorelai a răspuns:

Poate iti place vreunulhappy Cookie, Sara, Elsa, Ambra(imi place mie mult), Misha, Cleo, Bijou(care inseamna bijuterie in lb franceza), Jolie, Jessica(Jessy), Maggie, Maia, Bella, Dolly, Doris, Iza.Sa ne spui si noua ce nume i-ai alestongue

| ChocolateDroid a răspuns:

Va multumesc pentru sfaturi. Eu am ales sa ii pun numele Bijou (este des intalnit ) si sinccer e ca o "bijuterie" de catel.

| Alexandra. a răspuns:

Wow! Si eu vreau catel din acelahee hee Sunt niste scumpi... :X
Paaaaai thinking daca ai cauta pe net, sunt o gramada de site-uri cu nume de caini.
DAR eu zic sa ai rabdare sa il cumperi, dupa care, in primele zile ii,, descoperi'' personalitatea si ii pui in functie de personalitatea sa numele.batting eyelashes Succes in gasirea numelui potrivit!hee hee

| Irina a răspuns:

Misha, imi place la nebunie.

| cornculapte a răspuns:

Kira, Cat, Lolita, Ariel, Jinx, Juno, Bulina, Lexie, Catz, Cola.

| Miha a răspuns:

Cleo, Angel, Abby, Lacey, Lady, Katie, Zoe, Sandy, Sasa

| (๏̯͡๏ blue bijou a răspuns:

Mie imi place cel mai mult pentru fete:puffy, princess pentru baieti:rex, athos:X

| ade98hannah a răspuns:

Caine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cofee