| Alina_Liana_1999 a întrebat:

SALLLLL TPU! Stiti cumva un loc in TULCEA unde se vand sei etc pentru cai si echitatie?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Echitatie nu stiu daca exista(nu sunt din zona, dar ai putea cauta pe net), iar despre sei cauta pe mercador, tocmai, okaii si site-uri de genul asta.

| Alina_Liana_1999 explică (pentru MihaiAndronescu123):

ECHITÁȚIE (Sport) Călărie si am cautat pe okazii nu sunt pe mercador 1 000 de lei doar pentru o sa deteriorata si pe tocmai sunt doar sei western iar eu vreau englezesti + ca trebuie sa merg cu calutul sa probez saua capastru chestii pe care nu le stii ( sunt experta in cai si echitatie )