| dany2918 a întrebat:

Sallut, acum 3 zile mi-am achizitionat un rottweiler, este fata este frumoasa, este puternica, mananca bine, este ascultatoare, cand vrea, dar nici macar nu latra, eu as vrea sa o fac mai agresiva, exclus sa chinui cainele, nu veniti cu raspunsuri gen "du-o la dresaj" vreau raspunsuri clare si concrete, cei care vreti pisici nu comentati eu vreau caine

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ia o coarda esarfa si joaca-te cu ea. tine bine de ea si nu-i da drumu si zi"Musca.latra "suflai in nas ai grija sa nu te mustelaughing).O sa incepe sa latre ea.

| Nimenisinimc a răspuns:

Nu trebuie decât sa se atașate de tine. Îți spun eu. te va proteja mereu pe ca tu vei fi "haita" sa. Și eu am un cane corso de 2 ani. E la fel și în cazul meu. Mă apară și de vecina. big grin