| ŁøRik a întrebat:

acum am inceput sa fac un nou blog)
acest blog va contine numai statusri-de diferite genuri
sugerati-mi va rog mult un titlu pentru blog))
primesc orice varianta...astept si va multumesc:**

Răspuns Câştigător
| Kassie a răspuns:

Dacă vrei să ai vizitatori destul de des, pune ceva de genul MyStatusWow sau ceva de genul. Oamenii când accesează google, scriu statusuri, aşa că încearcă să scrii un nume de genul ăsta, ca blog-ul tău să apară printre primele blog-uri care le dă la rezultatul căutări. Fundiţă?

| ŁøRik explică (pentru Kassie):

Multumesc mult:*

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna.
Ai putea incerca : " status-statusuri.blog; celemaitaristatusuri; statusgen; oricestatusaici". Sper sa te ajute macar sa-ti faci tu o idee.

Astept link-ul blog-ului! Take care.

| ŁøRik explică (pentru h3r):

Mersi mult))
in legatura cu blogul...http://i-n-f-i-n-i-t-e-s-t-a-t-u-s-s.tumblr.com/
doar ca e facut in alta limba

| Root4004 a răspuns:

Depinde cum ti-l faci (.com.ro pe wordpress sau blogspot etc.)
Ma rog uite :
www.sts.com
www.statuuus.com
www.statusuri.com
www.megastatus.com
www.statusOk.com

Imi place statusOk mie :D

Sper sa-ti placa!

| ŁøRik explică:

Va multumesc la toti pentru ajutor)))

| kilder a răspuns:

Www.sfaturi2012.com - sper ca ti-am fost de ajutor