| Yandel a întrebat:

Salut, am 2 testoase cu tample rosii si vreau sa iau si niste pesti. Intrebarea mea e, a mai incercat cineva sa puna testoase cu neoni? Se poate intampla ceva? Ma intereseaza ca testoasele sa fie in regula, sa nu se imbolnaveasca sau ceva, stiu deja ca pot manca pestii.

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

O sa pape pestii mai mult ca sigur, in afara de asta apa la testose se murdareste repede daca nu sunt mancati de broaste or sa moara de la apa murdara.

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Pai nu se intampla nimic daca ai grija de ele si le asigur niste conditii.

In afara de faptul ca ramai fara pestii din acvariu, altceva nu are ce sa se mai intample.

Pa, pa.

| florin1979 a răspuns (pentru sonya):

Si nu-i destul de grav? rolling on the floor

| florin1979 a răspuns:

Daca testoasele de florida (asa se cheama alea), sunt mari, vor incepe sa alerge pestii sa ii ciupeasca sa ii pape. happy