| SimpleWay a întrebat:

Am downloadat WWE Raw Ultimate Impact 2010 si cand sa intru in joc imi apare o eroare : File open failed si apoi : This game could not start. It will shut down. Ce sa fac? Dau fundita!

5 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Pe acest site nu e permis hacking, asa ca mai bine cumpara jocul din magazin happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai downloadeazatil din nou si dac e tot la fel inseamna ca calculatorul e prea vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa downloadez wwe ultimate impact 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti da eroare inseamna ca nu l-ai downloadat bine sau nu iti corespunde cu windowsu

| podarumarius95 a răspuns:

De fapt asta nu e un joc comerical. Este disponibil la download pe net.