| Carnatel a întrebat:

Salut am gasit o pisicuta pe strada cu piciorul lovit parinti m-au lasat sa o pastrez imi puteti spune ce nume sa ii pun (e fata )dau funzita pentru cel mai frumos nume

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Mel.
Jess.
Dollie.
Lil.
Em.
Jo.
Tea.
Stella.
Missy.
Angie.
Raiza.
Zora.
Alexia.
Chrissie.
Lady.
De asemena ii poti da nume care inseamna ceva :
Beauty - frumusete
Dream - vis
Daca imi mai amintesc iti mai spun.

12 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mie imi place Miuzet (nu stiu cum se scrie, e frantuzesc cred). Si suna a pisica aristocrata.

| Alexandru a răspuns:

Eu i-as pune numele Fortuna deoarece a avut noroc cu faptul ca tu ai gasit-o si parintii tai iti dau voie sa o pastrezi.Deci, o pisicuta care pe deasupra mai era si lovita, si care va beneficia de aboslut tot ceea ce va avea nevoie pentru a i se vindeca piciorul si de un tratament familiar din partea ta, nu se poate numi norocoasa?
Eu spun ca da.
Oricum, indiferent de ce nume ii vei pune, e un gest frumos din partea ta.Numai bine!

| Sorinella20 a răspuns:

Fiona, Oxy, Maggie, Molly, Sadie, Lucy, Missy, Pufi. Sper sa alegi 1 dintre astea! :* Sa-ti traiasca & ai grija de piciorusul ei!

| deia a răspuns:

Tomi
Biju
Gracy
Suzy
Celia
Miky
Lola,
Zuzu
Pufi
Oxy
Amie
Casey
Cheryl
Anya
Fiona
Emy
Fify
Agnes
Felix
Dolly
Gupi
Cuki
Lina
Mali
Bella
Magie
Cindy
Ciubotzel
Olivia
Sara
Tina
Abril
Alisa
Bubble
Fluffy
Franci
Maya
Mufi
Raily

Sper ca te-am ajutat :*!

| Sweet lollipop a răspuns:

Candy... e un nume dulcic ca o bomboana:*

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Lulu/lady/labuta/tigrisor/zori P.S.Asa ii cheama pe ai mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de 'tiger lily'

| Ana_1799 a răspuns:

Crissy

| den_4336 a răspuns:

Kity, Sonia, Aby, Daisy( Deizi), Elis, Ryta( desi Rita cred ca e nume de catea pentru ca asa o cheama si pe a mea ). Sper sa-ti placa!

| bellas a răspuns:

Nu stiu dar mie imi place cora:X

| Tzutzea a răspuns:

Chelsea big grin

| mrsecret97 a răspuns:

Sonja(se citeste Sonia)