| AlexS9 a întrebat:

Am la scoala un concurs de costume de groaza si nu stiu cum sa ma imbrac. Dati-mi exemple de costume horor de groaza dar sa nu fie prea complicate. Funda
MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Incerca aici :http://www.youtube.com/watch?v=9oqkxkn5cdM

3 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Frate eu m-as imbraca in directoru' tau... sau probabil in justin bieber (dar nu vreau sa ii omor pe ceilalti cu ideile mele), asa ca ti-as sugera un fel de zombie (usor de facut, si daca te pricepi o sa iasa ceva horror) bafta

| jeann a răspuns:

Te imbraci in drac happy
Iti trebuie un costum rosu, doua coarne si optional o coada de drac

Răspuns utilizator avertizat