| Ionicka a întrebat:

Am nevoie de ajutor..Am un pisoi cenusiu,mic, cateva luni.Eu cred ca are probleme mentale,miauna incontinuu, chiar dupa ce mananca.Cand doarme, doar atunci tace si nu are viermi sau alte chestii. Oare ce are? Aveti vreo idee? oh go on

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Buna,s-ar pute sa se simta singur.Incearca sa stai mai mult cu el, nu cred ca este de la creier, varsta lui este foarte scazuta si trebuie inteles!

| presus a răspuns:

Salut!
Eu cred ca are nevoie de mai multa joaca, trebuie sa te joci mai mult cu el. sa-l obosesti. Probleme mentale nu are, este doar mic.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Alisse a răspuns:

Daca are doar cateva luni inseamna ca mai are nevoie de mama ei.cel mai probabilhappy

| daniela1997 a răspuns:

Buna cel mai des pisicile miauna deoarece:
Pentru a-si intampina stapanii.
Pentru a solicita atentie: pisicile adora contactul social cu oamenii, iar unele pot deveni foarte vocale cand doresc atentie.
Pentru a transmite ca vor sa iasa sau sa intre intr-o incapere

| Ionicka explică:

Cand il tin in brate toarce pentru o vreme apoi sare din bratele mele, incepe sa se plimbe de la bucatarie la mine si miauna si iar miauna