| Elfi a întrebat:

Salut, am o catelusa care a mancat "strugurii ursului" ( o planta otravitoare). Intrebarea este ce patesc caini de la aceasta planta? Am avut un rottweiler care a murit de la aceasta planta, dar a mancat si cantitati mari.

Răspuns Câştigător
| BrianaBrianaBriana a răspuns:

Stai liniștită, dacă a mâncat câinele tău cantități mici nu se v-a întâmpla nimic cu el, mai sigur du-te cu el la un medic veterinar, fundiță?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cainii mananca instinctiv ceea ce simtca le face bine(ma refer la plante).
http://sanatateprinnatura.ro/......le-urinare