| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Am o cățelușă Husky care urmează să nască. A mai născut o dată, nu e la prima fătare, dar a fost vara. Ea e obișnuită afară, nu stă în casă, nu îi place. O OK dacă fata afară? Ceva sfaturi?

19 răspunsuri:
| Comentariilaidiotiavortati a răspuns:

Angajeaza te nu mai abuza animale

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Comentariilaidiotiavortati):

Nu înțeleg cu ce abuzez animalele? Ca nu am sterilizat-o?

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Tot chinui cateaua cu pui intr una apoi ii vinzi

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Singurul care are placere din asta doar tu esti nu te chinui ca cateaua aia

Chinui cateaua sa fete 10 pui fie chinuită de toti câinii numai ca sa te bucuri de niste catei care oricum nu ii ve i tine pe toti

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Nu ti a ajuns o serie? Pentru ce iti trebuie altii? Banii sunt mai buni fara munca

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns:

Te dai prea tare de gol ca ai vinde caini pe olx sau publi24 am dubii ca ai vrea o haită de caini si nu cred ca esti atat de popular sau genoros sa ii dai degeaba

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns:

Mai chinui si restul oamenilor care trebuie sa se chinuie cu o grămadă de caini care vrei tu sa ii ai.E scump doar un caine de întreținut pentru unii.Esti un prost care ar trebui sa stea la munca vezi ti de treaba ta nu te mai baga in afaceri cu animale

Dar si alti oameni ca cine stie daca stii tu sa cresti un caine cum trebuie.Multi catei se vand cu mii de probleme genetice boli si de comportament

Cand vine vorba de imperecherea animalelor nu combini orice animal

Doar ca are un nebun caine pentru monta pe olx sau publi24

Stiti doar sa luati bani si va doare in fund unde ajunge cainele ala nu se da la oricare om ca nu toti stiu sa aiba grija si va doare in fund daca il vindeti bolnav sau nu nu va inteteseaza nici de chinul omului aluia nici de caine

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns:

A trecut putin timp de cand a fatat! Esti un disperat!

Arata si mai tare ce panarama esti

Trebuie să stii si stiinta sa stii la ce risc esti daca imperechezi o catea cu un caine foarte agresiv cu probleme psihice sau cu un handicap

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns:

Fiind frig afara si o lasi să fete arată si mai tare ce parama esti

| ioana748 a răspuns:

Pentru ea afara este ideal acum.
Sa aiba paturi, totusi sa fie cald pentru pui.
Poate nu o mai chinuiesti cu fatatul, nu este normal sa faca pui intruna.
Sanatate,