| robertrobertroo2715 a întrebat:

Am o intrebare, cine este pasionat de leagueOFlegends si joaca bine suport si are skype?

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

Stai ca nu inteleg, daca se afla in divizia Bronz cineva, nu joci cu ei doar fiindca sunt intr-o divizie mai mica? Sunt multi jucatori care au potential foarte mare, insa au frica de a juca la Ranked. Si de asemenea exista si specimene de divizii mai ridicate care efectiv nu merita sa joace jocul. Jucatorii cu divizii mai micute trebuie doar ajutati emotional si sa fie incurajati, cu siguranta o sa faca bine. happy

9 răspunsuri:
| MajinVegeta a răspuns:

Eu sunt main support pe eune. Momentan sunt in silver. Daca esti mai jos de silver 5 nu ma contacta.

| robertrobertroo2715 explică (pentru MajinVegeta):

Sunt si eu aceeasi divizie

| MajinVegeta a răspuns (pentru robertrobertroo2715):

Da-mi mesaj in privat sau lasa-mi skype/id lol

| robertrobertroo2715 explică (pentru MajinVegeta):

Da-mi ad la robertKINGwin(lol sunt pe eune)

| MajinVegeta a răspuns (pentru robertrobertroo2715):

Ti-am dat

| robertrobertroo2715 explică (pentru MajinVegeta):

Bine, cand ma vezi on da-mi un mesaj

| xRaduC a răspuns (pentru MajinVegeta):

Stai ca nu inteleg, daca se afla in divizia Bronz cineva, nu joci cu ei doar fiindca sunt intr-o divizie mai mica? Sunt multi jucatori care au potential foarte mare, insa au frica de a juca la Ranked. Si de asemenea exista si specimene de divizii mai ridicate care efectiv nu merita sa joace jocul. Jucatorii cu divizii mai micute trebuie doar ajutati emotional si sa fie incurajati, cu siguranta o sa faca bine. happy