| Florin_Florea_2001 a întrebat:

.am o pisica birmaneza, are aproximativ 6 luni si acum 13 ore sa zic asa nu se simtea bine si a vrut sa o dau afara,am dat-o,si nu a mai venit la usa sa intre in casa deloc,am cautat o peste tot pana acum dar degeaba,fiind si iarna...dar nu cred ca s-a intamplat ceva rau cu ea gen sa fii inghetat ca este desteapta, mai pleaca ea cateodata dar se intoarce, ce credeti? ..nu stiu ce sa fac, peste tot si prin locurile unde umbla ea, m-am uitat dar degeaba

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai caut-o ca noaptea este ger si sa nu fie intepenita pe undeva!