| anonim_4396 a întrebat:

Am o pisicuta de 7 saptamani care de ieri a inceput sa faca scaun moale...ce remedii naturale exista pentru asta? Sau sa merg la vetetinar pentru atat? Mentionez ca se comporta normal: mananca, se joaca...

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Remedii naturiste la animale nu am auzit. Cel mai indicat este sa te duci la un veterinar. Probabil i-ai dat bobite vechi.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Îl duci la vet nu exista remedii naturiste pentru animale.Un scaun moale poate fi cauza unei probleme grave de sănătate ca giardia sau semn de panleukopenie. Cumpara niște Hills gastrointestinal I/D plicuri mancare umeda. Dacă nu își revine o duci la vet.Un pui la 7 săptămâni e fragil.