| Toutui a întrebat:

Am 2 curci, un mascul si o femela, sunt frati si as vrea sa stiu daca ouale sunt bune sau nu pentru inmultire?

Răspuns Câştigător
| Rapidistu_Ionut_1994 a răspuns:

Sunt bune stai fara grija! Faza cu combinarea intre frati ca si la iepuri sau alte animale nu e chestia ca nu scoti pui din ei doar ca ori face putini or mor ( nu e valabil in toate cazurile) d-aia ca sa fii sigur ca nu ai probleme cu imultirea trebuie sa nu fie frati.

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

De ce n-ar fi? Sunt bune happy

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Nu conteaza ac sunt frati, pasarile si animalele nu sunt ca si noi oamenii.

| awspam a răspuns:

Ale ei sau ale lui?

| Toutui explică:

Asa o zis cineva. si am intrebat sa vad, astept si alte raspunsuri. Mersi.

| Toutui explică:

Ale ei. rolling on the floor