| DEBrown a întrebat:

Am si eu sa va intreb ceva. Mi-am instalat sims 3 si nu stiu cum sa bag addonsul acela World Adventures. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| irinuk11 a răspuns:

Poi instalezi si world adventures. Dupa intra in jocul sims 3 si iti apare si obiectele din sims 3 world adventures.Nu trebuie sa il bagi nicaieriwinkinghappy

1 răspuns:
| DEBrown explică:

Pai da pot, dar imi zice ca trebuie upgradat jocul la o versiune anume. Am cautat pe net niste ghiduri si l-am avansat la alta versiune dar tot nu vrea sa mearga. laughing