| aditza23 a întrebat:

Salut, am si eu un caine (pechinez) si nu stiu ce nume sa ii pun imi spuneti si mie cateva sugestii

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Ok...am un site sa iti dau si mie imi plac mult numele de acolo;) :
http://www.animale.ro/nume-de-caini
Daca e baiat pune-i Chicko (se citeste chico)sau daca vrei axy.
Daca e fata pune-i fetita(sau spune-i titza)Khira(se citeste chira) sau Puxy e cel mai haiops nume :) dacav rei mai alege de pe site!

7 răspunsuri:
| DianaIsHere123 a răspuns:

Poti sa ii pui numele TEDI sau prescurtat TED..asa l-a chemat pe catelul meu care a fugit de acasa.sad

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Am uitat sa iti spun si eu am 2 pechinezi si un caine nu e de rasa e corcitura(dar e frumos)
1.Cel mai mare pechinez e baiat are 1 an si il cheama Bursucu fiindca e rotofei ca un bursuc :X
2. Celalalt pechnez e fata are un an(e cu putin mai mica decat celalalt) si o cheama Khira
3.Corcitura am primit-o de la cineva si avea coada taiata (nu iti inchipui ca e cu sange)si il cheama codita.

| DSabb a răspuns:

Am avut un pechenez si il chema Bobita

| dIzzEE a răspuns:

Pe cainele meu il cheama "bani"

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Sara67 a răspuns:

Daca e baiat RAFI sau AKI

| vladutzimbi a răspuns:

Poti sa-i pui numele"bubu"