| torreadore9 a întrebat:

Salut, am si eu un papagal care tremura incontinuu. L-am gasit de dimineata pe o punga cu ghearele prinse in ea neputand sa mai iasa singur, a trebuit sa-l scot eu de acolo si sa-l pun la loc in cusca, iar acum tremura si nu se misca deloc..Ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce are si ce as putea sa-i fac?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Doar un veterinar o sa iti spuna exact ce are si care este tratamentul adecvat. Deci, du-l cat mai curand la un veterinar.

| dalii389 a răspuns:

Cred ca sa imbolnavitlaughing. poate ca i-a fost frig. dar il poti duce la un veterinar si se rezolvawinking