| CAndrei95tm a întrebat:

Salut
Am un beagle de 4 luni si de vreo 3 zile încoace nu mai este jucăuș doarme mai tot timpul si se trezeste din somn scheauna de vreo 2 ori si fuge la mine
Are ceva la botic ceva asa roșu negricios ca si cum ar fi murdar poate fii de la mâncare a de câini la doza pentru ca boabe nu mai mănâncă
Este bolnav sau are depresie pentru ca am.schimbat ambientul in casa ( sunt in renovari) sau ce s-a întâmplat cu el
Care stiti va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cat mai repede la veterinar cu el!

| Staif a răspuns:

Este ranit. Daca spui ca esti in renovari, ceva a cazut peste el. Probabil a si sangerat. Du-l la un veterinar.