| KidsCool a întrebat:

Am un caine dalmatian si e foarte agresiv fata de toti care intra sau vrea sa intre in ograda. Ce sai fac caci nu-l pot opri atinci cind hamaie si matem sa nu fuga spre cel care a intrat in ograda si sal inhate. Ajutor. Poate la-s putea duce la vre un dresor?

Răspuns Câştigător
| Ormus2 a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti pe youtube sau altundeva clipurile renumitului dresor Ceasare si acolo o sa gasesti sfaturi de la el ce sa faci in asemenea situatii

1 răspuns:
| ridhimagupta a răspuns:

Cumpara-i zgarda cu electro socuri eu pui la gat si cand se repede sau latra zgarda o sa il curenteze putin