| zoey_1066 a întrebat:

am un catel si nu stiu ce nume sa-i dau
e baiat si cred ca e de rasa mare(el are acum cam 2-3 luni aprox.)tongue

14 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Fiind un caine mare eu l-as numi asa :
Rusty:X, Rex, Grasunel laughing, Nero, si Ursu e frumos. ii poti da nume si dupa comportamentul sau

| FallingRain a răspuns:

Poti sa-i spui Becco, Max, Alfy, Snowball, Axy, Nasturel, Robby, Nero, Balanel, Caramel, Negrut, Norocel, Aban, Fluffy, Scuddles, Tanu... Sunt nume frumoase, nu? Pe multe dintre ele le-am folosit pentru a numi diferiti catei. :*Ceao!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Shoka(e super daca e caine de talie mare)

| Vulvatron a răspuns:

Bruce, zeus, as, gregus, Max, Lord

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Mie imi place pentru cei mici:Rufus si Bobby
iar pentru cei mari: Rex

| Roメette a răspuns:

Max. sparky. rex. 0scar. murphy. Teddy. Charlie. Rusty. Jack etc big grin

| dadablackcat a răspuns:

Al meu are cel mai frumos nume :) si nu l-am mai auzit la nimeni poate d-asta e asa special :D Kudo il cheama. uita-te aici http://www.lup-alb.ro/categories/Nume-de-caini/?Page=3, sper sa-ti fie de ajutor

| FlaviFlv a răspuns:

Achihappy

| evelina_3448 a răspuns:

Bobbi.Rex,Ursu'etc... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma rog de mama sa-mi ia un caine chiuaua daca as aveaun caine l-as numi happy(baiat) si bella(fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bobita, Bubico pune-i si tu un nume care se leaga de ce face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufi, Zipi, Dixi, Alvin, Bingo, Lord, Leo, Blanchy, rocky, buster, duke, sparky, winston, Nero, Otto

Sper sa iti placa.

| cosmy1993 a răspuns:

Pufy sau pufulete