| supernaraton a întrebat:

Salut am un catelus si nu mai manaca de 3 zile si vomita spuma nu stiu ce sa i fac e molesit

7 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cica nu stie ce sa-i faca. Tu daca esti bolnav/a rau unde te duc parintii, nu la doctor? Cu cainele se merge la veterinar. Din "catelus" inteleg pui de caine, deci e cam grav daca vomita si nu mananca. E vaccinat?

| supernaraton explică (pentru RedNose):

Da este vaccinat am fost si la veterinar si i-a facut o injectie atat

| RedNose a răspuns (pentru supernaraton):

Ok. data viitoare nu mai pune intrebari cand e ceva grav fiindca aici nu gasesti specialisti.

| ShdDidutz a răspuns:

Du-te cu el la veterinar! Pentru ca nu e normal. daca i-l mai lasi moare sad.

| supernaraton explică (pentru ShdDidutz):

L-am dus dar i-a facut o injectie si ata dar tot asa este

| TheBearandWolfLover a răspuns:

Pai, Doamne! Du-l la doctor! Cine stie, poate moare, oricum, e doar un puiut!

| Zendaya a răspuns:

Are nevoie de ingrijire, multa! daca nu grabesti sitoatia va muri de foame sau de boala.