| Bertha_Popescu_1998 a întrebat:

Am un Mascul Bichon Maltez de aproape 2 ani caruia ii caut o catelusa cuc are sa-l imperechez! Catelusa poate fi fie din aceeasi rasa fie alta rase pitica similara (ex:peckinez,si-tzu, teckel, pug etc) dar sa fie bine ingrijita, nu caine care sta legat in curte sau maidaneze de la blocuri. Locuiesc in Rosiorii de vede jud Teleorman, si daca este cineva interesat sa ne contacteze la nr de tel 0764472095 sau la adresa de e-mail sberthulina@yahoo.com De asemenea as astepta niste sugestii de siteuri unde as putea posta anuntul mai departe.
Va multumesc!

1 răspuns:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Cauta o catelusa bichon maltez, nu alta rasa. Nu are rost sa imperechezi doi caini din rase diferite..ca puii o sa fie metisi.
Poti pune anunturi pe www.tocmai.ro.