| Raul373635 a întrebat:

Salut, am văzut la cineva ca făcea o fotografie unui vitel și ii arata câte kilograme are, știe cineva dacă se poate și dacă da, care este aplicația? De o săptămână caut dar nu găsesc ceva care sa meargă.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi imposibil...

| Raul373635 explică (pentru suntserios):

Nu e imposibil, se poate 100%, îți cantareste doar estimativ, nu poți fi prea sigur dar sigur exista o aplicatie sau mai multe de genul asta, am văzut la cineva

| suntserios a răspuns (pentru Raul373635):

Asa estimativ poti folosi random.org

| Raul373635 explică (pentru suntserios):

Dacă nu știi nu mai comenta, treci peste, probabil ai văzut animale doar la zoo.

| suntserios a răspuns (pentru Raul373635):

Sa ma scuzi... daca tu masori vacile din ochi bravo tie. Nu vad de ce mai ai nevoie de aplicatie atunci.